Hakkımızda

Ayakkabı almak için ayaklarınıza karasular inene kadar dolaşmanıza gerek yok. Gonan Grup'ta sizin zevkinize uygun bir ayakkabı mutlaka vardır. İnanmıyorsanız gelin perakende mağazamıza bir çayımızı için...
Firmamız "Spot ve Perakende Ayakkabı Satışı" yapmakta olup, herkese ve her keseye uygun ayakkabıları piyasaya sunmaktadır.
Gelecek bizimle daha güzel. Bizimle gezmeye ne dersiniz?

1989 yılında  Mustafa abimiz tarafından tuhafiye ile başlayan ticaretimiz daha sonra Recep abimizin ve Necdet abimizin katılımıyla 1990 da terlik işine girmemizle devam etti. Daha sonra Mustafa abimin öğretmen olarak aramızdan ayrılmasıyla yönetim küçük kardeşimiz Ali'nin liderliğinde devam etmektedir. Çeyrek asrı bulan kuruluşumuz Kavafiye sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

2009 yılından itibarende perakendeciliğin yanında toptancılığa da girmiş bulunmaktayız. Toptan, perakende ve ilçe pazarlarında Sakarya'da ikamet eden halkımıza hizmet etmekteyiz. Perakendemiz katlı pazar yeri iş merkezinde 200 metrekare alanda haftanın yedi günü hizmet vermektedir.

Pazar ekibimiz ise Pazartesi Karasu, Salı Ferizli, Çarşamba Akyazı, Perşembe Ferizli ve Cuma günüde Sapanca ilçelerimizde hizmet vermektedir. Toptan yerimiz Semerciler Mahallesi, Tümen Camii yanında haftanın 6 günü hizmet vermektedir.

Sloganımız güven ve hizmet olarak devam etmektedir...

 

 
 
Pro WEB